W DKK – Książę Mediolanu

REKLAMA

Powiększ

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza miłośników literatury na spotkanie w piątek 17 czerwca. Już po raz dwudziesty mieszkańcy miasta, w Klubie przy Studziennej będą mogli porozmawiać o tym, co lubią czytać.
Tematem spotkania będzie opowiadanie Gustawa Herlinga-Grudzińskiego „Książę Mediolanu”. Zapraszają MBP w Ostrołęce oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT