X Sesja Rady Powiatu odbędzie się 2 września w Ostrołęce

REKLAMA

Porządek obrad przewiduje m.in. wręczenie nagrody rodzinie zastępczej z okazji 10 – lecia jej utworzenia, rozpatrzenie 'Informacji o sytuacji na rynku pracy w Ostrołęce i w powiecie w pierwszym półroczu 2011 roku”, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie gminie Kadzidło, w drodze darowizny, nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Ostrołęckiego.

REKLAMA

Sesja odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego, Plac Gen. Bema 5. Początek o godzinie 9.00.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT