Wyższa Szkoła Zawodowa

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski weźmie jutro udział w spotkaniu z Leszkiem Ruszczykiem, członkiem zarządu województwa mazowieckiego i zespołu ds. powołania w Ostrołęce Wyższej Szkoły Zawodowej.

REKLAMA

Mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce, Wojciech Dorobiński.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT