Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej

REKLAMA

Trwają zapisy do 'IV Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej’ w Ostrołęce. Rozgrywki odbęda sie 23 lipca na plaży przy moście im. Madalińskiego.  

Do zmagań przystąpić mogą osoby, które spełniają warunki zawarte w regulaminie. Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Lista miejsc jest ograniczona.

REKLAMA

W poprzedniej edycji wzięło udział 25 drużyn.

Zapisy pod adresem: http://ols-ostroleka.com/volleyball

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT