Wystartowała akcja Obiad z Seniorem

REKLAMA

Przyniosą posiłek i dotrzymają towarzystwa – w sobotę 3 września ruszyła akcja 'Obiad z Seniorem”. Pomysł w Ostrołęce zainicjowała restauracja Fast Diet Food. Inicjatywa szybko spotkała się z aprobatą mieszkańców miasta.

REKLAMA

Idea akcji jest prosta – chodzi o wsparcie osób samotnych i potrzebujących.

Podkreśla Bartosz Stryjewski, pomysłodawca przedsięwzięcia.

Chętni, którzy chcą zostać wolontariuszami, seniorzy, którzy potrzebują tego typu wsparcia mogą bezpośrednio zgłaszać się do restauracji ul. Kopernika 15/1 lub dzwoniąc pod numer telefonu 570 715 715.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT