BLISKO 16 MLN ZŁ DLA MAZOWIECKICH SZPITALI I INSTYTUCJI KULTURY

REKLAMA

Radni województwa mazowieckiego zdecydowali o dodatkowym wsparciu finansowym dla mazowieckich szpitali i instytucji kultury. Blisko 16 mln zł z budżetu województwa przeznaczonych zostanie na kolejne remonty i  modernizacje, a także zakup specjalistycznego sprzętu. Ponad 445 tys. zł z tej puli trafi do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce. Środki te zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Wszystko to zasługa stabilnej sytuacji finansowej Mazowsza.

REKLAMA

Podkreśla  marszałek Adam Struzik.

Do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce trafi ponad 445 tys. zł na zakup aparatu USG z funkcją kolorowego Dopplera oraz pozaustrojowego systemu wymiany gazowej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT