Wypadek drogowy z udziałem trzech pojazdów

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Serafin.

REKLAMA

Według wstępnych ustaleń kierujący osobowym mercedesem 32-letni mieszkaniec województwa lubelskiego jadąc w kierunku Łysych na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dostawczym mercedesem i ciężarowym volvo z naczepą, którzy jechali w kierunku Łomży.  

Do szpitala został zabrany kierowca i pasażer osobowego mercedesa. Wszyscy kierujący, którzy brali udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT