Seminarium w Ełku

REKLAMA

W sobotę 1 października zawodnicy i instruktorzy MKKK Shinkyokushin uczestniczyli w seminarium kumite w Ełku. Około 100 karateka z całej Polski wzięło udział w trzech treningach, które prowadzili shihan Koen Scharrenberg i Koen Spitaels. Trenerzy kadr narodowych Holandii i Belgii pokazali kilka schematów taktyki walki, stosowane na zawodach najwyższej rangi europejskiej i światowej.

REKLAMA

Uczestniczący seminarium doskonalili swoje umiejętności, które znajdą zastosowanie z młodymi karateka na codziennych treningach.

Źródło:  MKKK Shinkyokushin

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT