Wyłowiono ciało mężczyzny z Narwi

REKLAMA

Wyłowiono ciało 52-letniego mężczyzny, który wszedł do Narwi w rejonie ostrołęckiego mostu. Poszukiwania trwały dwa dni.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Ponadto w działania włączyła się 'Grupa Ratownicza Nadzieja” z Łomży. W poszukiwniach mężczyzny wykorzystywany był specjalistyczny sprzęt. Ciało wyłowiono z rzeki dzisiaj przed południem.

Policja apeluje o zachowanie czujności i ostrożności nad wodą oraz przestrzeganie przynajmniej podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT