Kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory

REKLAMA

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów Unikat zaprasza sympatyków na spotkania. Poza cyklicznymi giełdami, które są organizowane w 'Lokatorze” przy ulicy Hallera 13, w sezonie letnim można ich spotkać podczas lokalnych pikników. Najbliższy z ich udziałem odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia podczas VI Jarmarku św. Bartłomieja w Pasłęku.

REKLAMA

27 sierpnia kolekcjonerów można będzie spotkać podczas  III Działdowskiego Jarmarku Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT