Wszystko wskazuje na to, że uczniowie ostrołęckich podstawówek będą już jesienią korzystać z nowych atrakcji na przyszkolnych placach zabaw

REKLAMA

Urząd Miasta ogłosił kolejne przetargi  realizowane w ramach programu Radosna Szkoła.

REKLAMA

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że nowy plac zabaw powstanie przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Ostrołęce, a już teraz Urząd Miasta informuje o kolejnych.

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Przypominamy, podobne place zabaw znajdują się przy Szkołach Podstawowych Nr 6 i Nr 2.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT