Wspólna inwestycja drogowa Powiatu Ostrołęckiego i Gminy Myszyniec

REKLAMA

Rozpoczęła się realizacja wspólnej inwestycji drogowej Powiatu Ostrołęckiego i Gminy Myszyniec.

REKLAMA

W jej ramach zostanie wykonana:

– Przebudowa dwóch mostów w ciągach dróg powiatowych w Myszyńcu (przy oczyszczalni ścieków) i w Zdunku.

– Przebudowa ulicy Kolejowej w Myszyńcu (nowa nawierzchnia, chodniki, odwodnienie); zostanie wykonana ścieżka rowerowa w kierunku Wykrotu, która w kolejnych latach zostanie doprowadzona do zbiornika wodnego.

– Przebudowa drogi powiatowej w Myszyńcu (Browary) na odcinku około 800 metrów (nowa nawierzchnia, jednostronny chodnik, odwodnienie).

– Przebudowa drogi powiatowej o długości około 2 km od szkoły w Białusnym Lasku do drogi Myszyniec-Chorzele (wykonanie nawierzchni asfaltowej).

– Przebudowa drogi powiatowej o długości około 2 km800 m (od drogi Myszyniec-Chorzele) do Świdwiborku (wykonanie nawierzchni asfaltowej).

– Przebudowa drogi powiatowej Myszyniec – Zdunek (łącznie z ulicą Obwodową w Myszyńcu) o długości ok. 7 km.

Rozstrzygnięte zostały już przetargi na przebudowę mostów i ulicy Kolejowej w Myszyńcu oraz ścieżki rowerowej w kierunku Wykrotu. Wkrótce będą ogłaszane przetargi na kolejne zadania. Inwestycje będą zrealizowane w 2014 roku. Łączny ich koszt to około 11 mln zł. Na tę kwotę składają się środki gminy i powiatu po 3 100 000 zł i środki pozyskane z budżetu państwa około 4 700 000 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT