Rodzina Bondarowskich wraca do Polski – samorząd pomoże

REKLAMA

Polska rodzina z Kazachstanu wróci do swojej Ojczyzny.  Warunki do osiedlenia w Ostrołęce zapewni samorząd. Mówi wiceprezydent Grzegorz Płocha.

REKLAMA

Kontakt z rodziną został nawiązany przez polską parafie w Kazachstanie.

Walery i Swietłana Bondarowscy mają dwoje dzieci, 5-letnią Miłanę i 3-letniego Artura.

Powodem chęci osiedlenia się rodziny Bondarowskich w Polsce jest pragnienie zamieszkania w Ojczyźnie przodków, połączenie się z zamieszkującymi tutaj krewnymi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT