Wojsko Polskie na poniedziałkowych Targach Pracy

REKLAMA

W poniedziałek 14 marca w hali widowiskowo sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbędą się  Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Inicjatywa kierowana jest do uczniów  szkół ponadgimnazjalnych i pomaturalnych i ma służyć ukierunkowaniu ich drogi zawodowej. Wśród wielu wystawców swoja omertę przedstawi Wojsko Polskie.

REKLAMA

Poinformował podpułkownik Krzysztof Gemza, komendant WKU w Ostrołęce.

Targi odbędą się w godzinach 10.30 – 13.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT