Koncert Zespołu Wojska Polskiego

REKLAMA

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w Ostrołęckim Centrum Kultury 19 marca. Jego organizatorem jest Wojskowa Komenda Uzupełnień. Mówi komendant podpułkownik Krzysztof Gemza.

REKLAMA

Zespół swoją działalnością od ponad 60-ciu lat ukazuje bogactwo kultury narodowej. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami. Odwołuje się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej.

Koncert rozpocznie się o godzinie 16.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT