Wojewoda spotka się z samorządowcami z Kurpiowszczyzny

REKLAMA

Podsumowanie realizacji zadań drogowych w regionie, perspektywa finansowania inwestycji z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych oraz sytuacja hydrologiczna w powiecie ostrołęckim to główne tematy jutrzejszego spotkania w starostwie powiatowym (24 lipca). Wezmą w nim udział wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz przedstawiciele samorządów.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT