Poszukiwania zaginionego – nietrzeźwy został zatrzymany przez plicję

REKLAMA

Ponad 70 osób w tym policjanci, strażacy i mieszkańcy miejscowości Dudy Puszczańskie poszukiwali wczoraj zaginionego mężczyzny. Policję powiadomiła rodzina.

REKLAMA

Do akcji zaangażowano przewodnika  z psem służbowym. Zwierzak szybki podjął trop, zaginiony został odnaleziony w jednym z lasów na terenie gminy Łyse. Mężczyzna był pod wypływem alkoholu.

Poinformował starszy aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT