„Woda” w Ogólnopolski Konkursie Fotograficznym

REKLAMA

Powiększ

W Ostrołęckim Centrum Kultury 19 października odbyło się otwarcie wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego 'Woda’. Wernisaż wpisała się w IV Ostrołęcki Festiwal Fotografii.

REKLAMA

W konkursie wzięło udział 135 osób, jednak wśród nagrodzonych zabrakło ostrołęczan. Prace laureatów zamieściliśmy w ubiegłym tygodniu na naszej stronie internetowej.

Głównym kryterium oceny było spojrzenie na wodę w sposób kreatywny.

W wydarzeniu wziął udział Mieczysław Wielomski, założyciel formacji Pictorial Team. Artysta poprowadził  3-dniowe warsztaty, wprowadzając ostrołęczan w tajniki fotografii piktorialnej.

W zajęcich uczestniczyło 10 osób.

http://www.youtube.com/watch?v=mTF5ynL-V-U

{gallery}konkurs_wodafoto{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT