Ślubowanie w WSES

REKLAMA

Powiększ

Po raz 11 studenci WSES złożyli ślubowanie. Prawie 180 studentów rozpoczęło rok akademicki w Wyższej Szkole Ekonomiczno Społecznej.

REKLAMA

Zaproszeni goście , m.in. rektor Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, Dariusz Maciak, przewodniczący rady miasta, Waldemar Pędzich, radny powiatu, oraz Dariusz Bralski, radny miejski, wiceprezes Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej i absolwent WSES, wystąpili z okolicznościowymi przemówieniami.
Podczas uroczystości przedstawicielki Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” działającej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 4 spółdzielczego „kaganka” Ireneuszowi Żuchowskiemu.
Nauczycielom wręczono świadectwa ukończenia studiów podyplomowych „Przygotowanie do nauczania przedmiotu przedsiębiorczość – kreatywny nauczyciel przedsiębiorczości”.

 

 

{gallery}inauguracja_kolobrzeska2k12{/gallery}

 

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT