Woda i ścieki bez podwyżek

REKLAMA

Podczas wczorajszej sesji (30 marca) Rada Miasta uchwaliła stawki opłat za wodę i ścieki. Nie ulegną one zmianie. Dotyczy to zarówno gospodarstw domowych oraz odbiorców produkcyjnych i pozostałych podmiotów korzystających z usług OPWiK.

REKLAMA

Cena (z VAT) za dostarczaną wodę dla gospodarstw domowych i odbiorców produkcyjnych wynosi – 2,94 zł. Koszty odbioru ścieków w jednym i drugim przypadku również się nie zmieniły i wynoszą 7,05 zł.

Jak informuje ratusz ceny wody nie zmieniły się od dwóch lat, natomiast cena odbioru ścieków pozostaje niezmienna od roku 2013.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT