Statystycznie o ostrołęckiej kobiecie

REKLAMA

W końcu 2015 r. kobiety w Ostrołęce stanowiły 52,1% ogółu mieszkańców miasta, a współczynnik feminizacji wynosił 109. Największa przewaga kobiet nad mężczyznami wystąpiła w grupie wiekowej 55-59 lat. O sytuacji kobiet w Ostrołęce informuje Urząd Statystyczny w Warszawie.

REKLAMA

http://warszawa.stat.gov.pl/opracowania-biezace/opracowania-sygnalne/ludnosc/statystycznie-o-ostroleckiej-kobiecie,7,1.html

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT