WKU W OSTROŁĘCE GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

REKLAMA

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce włącza się w XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Już w niedzielę w godzinach od 8 do 16 wszyscy wolontariusze mogą odwiedzać punkt gastronomiczny, działający w siedzibie WKU, przy ul. Sienkiewicza 45.
Żołnierze zadbają o gorącą kawę i herbatę, nie zabraknie też wojskowej grochówki.

REKLAMA

8 stycznia to także okazja dla ostrołęczan i mieszkańców powiatu do uzyskania informacji nt. wszystkich form służby wojskowej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT