Kierował autokarem po alkoholu

REKLAMA

Do aresztu trafił obywatel Litwy, który kierował autokarem na podwójnym gazie. Miał blisko 1 promil alkoholu. Wiózł z Litwy do Anglii prawie 40 osób.

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali mężczyznę dzisiaj w Nożewie za przekroczenie prędkości, po zbadaniu okazało się też, że był pijany.

Mówił aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT