Wigilia MOPR

REKLAMA

100 osób weźmie udział w dzisiejszej wigilii (23 grudnia) organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce. Będzie to tradycyjne świąteczne spotkanie, z życzeniami i postnymi potrawami.  Zaproszenia były skierowane do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

REKLAMA

Informuje Grzegorz Makowiecki, wicedyrektor MOPR.
Do uczestników spotkania trafi również 100 paczek żywnościowych, przygotowanych przez ośrodek.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT