Ostatnia w tym roku sesja Rady Miasta

REKLAMA

XIX sesja Rady Miasta Ostrołęki odbędzie się w ratuszu 30 grudnia. Podczas ostatniego w tym roku posiedzenia, radni zajmą się m.in.  rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia 'Programu wspierania rodziny i rozwoju pieczy zastępczej w mieście na lata 2016 – 2018”,w sprawie podniesienia wysokości wynagrodzenia rodzinom zastępczym zawodowym funkcjonującym na terenie Ostrołęki, uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na przyszły rok, w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Radni przegłosują tez zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oraz zmiany uchwały budżetowej na 2015 r. i uchwałę budżetową na rok 2016.

REKLAMA

Sesja rozpocznie się o godzinie 10.

 

Fot.www.ostroleka.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT