Wielkanoc w Arce

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza dzisiaj (17 marca) na Wielkanocny Wieczór w Arce. Będzie on poświęcony prezentacji dorobku twórczego Krystyny Łaszczych. Twórczyni ludowa, poetka, autorka gadek kurpiowskich, animatorka kultury kurpiowskiej pracuje w Bibliotece Publicznej w Dylewie, mieszka w Kadzidle.

REKLAMA

Wieczór uatrakcyjni Kapela Kurpiowska z Kadzidła p.k. Pawła Łaszczycha.
Ponadto od godz. 15.30 czynny będzie Kiermasz Kurpiowskich Wyrobów Ludowych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT