MODR zaprasza na konferencję

REKLAMA

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Ostrołęka zaprasza 18 marca na konferencję pt.: 'Budowa, modernizacja i wyposażenie budynków inwentarskich’.

REKLAMA

Wykłady zaprezentują m.in. przedstawiciele Oddziału Regionalnego ARIMR w Warszawie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 10 w Urzedzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, delegatura w Ostrołęce, ul. Piłsudskiego 38 – sala konferencyjna nr 105.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT