Wieczór Noworoczny w Arce

REKLAMA

Wieczór noworoczny w Arce odbędzie się 8 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce. Spotkanie przy herbacie będzie połączone z podsumowaniem 2014 roku. Uatrakcyjni je występ zespołu 'Nie Oni Jedni”

REKLAMA

Mówiła wicedyrektor Sabina Malinowska.
Noworoczne spotkanie w Arce dedykowane jest przyjaciołom biblioteki. Rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT