Podsumowanie policyjnych działań ,,Bezpieczne Święta”

REKLAMA

Bezpieczeństwo na drogach to główny cel policyjnej akcji ,,Bezpieczne Święta’ przeprowadzonej w dniach 23.12.2014 – 07.01.2015.

REKLAMA

Mundurowi z Ostrołęki sprawdzali przede wszystkim trzeźwość kierujących, prędkość oraz stan techniczny pojazdów.

Kontrolowali także niechronionych uczestników ruchu drogowego – rowerzystów i pieszych pod kątem posiadania obowiązkowych
elementów odblaskowych.

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT