back to top
17.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 15 lipca 2024 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Młodzieżowa Nagroda Klimatyczna

Konkurs dla młodych osób, które swoimi działaniami walczą ze zmianami klimatycznymi. Zwycięzcy pojadą do Nowego Jorku i wezmą udział w World Around Summit 2025.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Nagroda została stworzona przez nowojorską organizację non-profit The World Around, aby wspierać pokolenie młodych aktywistów, którzy urodzili się w czasie kryzysu klimatycznego i mają predyspozycje do jego rozwiązania.

25 finalistów zdobędzie mentorskie wsparcie, a trzech zwycięzców poleci do Nowego Jorku, aby podzielić się swoimi pracami i pomysłami na prestiżowym Dorocznym Szczycie The World Around w 2025 roku. Zwycięzcy wezmą także udział w wirtualnych warsztatach z zakresu marketingu, pozyskiwania funduszy, projektowania graficznego, komunikacji i tworzenia filmów.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z całego świata w wieku 13-25 lat.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać 2-minutowy filmik na temat swoich działań poświęconych walce ze zmianami klimatycznymi.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex