back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Akademia Liderów

Akademia Liderów to program stypendialno-szkoleniowy dla młodych społeczników, chcących realizować lokalne projekty społeczne. Celem Akademii jest kształcenie przyszłych liderów społecznych, którzy w przyszłości wezmą udział w organizacji życia publicznego Polski poprzez: naukę i trening praktycznych umiejętności zarządzania projektem, wsparcie rozwoju intelektualnego w zakresie wiedzy obywatelskiej, budowę środowiska wolontariuszy opartego na wartościach powiązanych z polską tradycją republikańską nastawionego na krzewienie ideałów wolności pojętej przede wszystkim jako wolności do zaangażowania się w budowę dobra wspólnego i solidarności rozumianej jako odpowiedzialność za innych, zwłaszcza słabszych członków wspólnoty.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

O udział w programie mogą się ubiegać osoby w wieku 16-20 lat, uczniowie szkół ponadpodstawowych (liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia).

Podczas wyboru uczestników pierwszeństwo mają osoby, które nie brały udziału w poprzednich edycjach. Każdy z uczestników Akademii otrzymuje stypendium w wysokości 3000 zł, lub więcej (w zależności od uzyskania dodatkowego dofinansowania), na okres od 1 września 2024 r. do 21 czerwca 2025 r. Stypendium jest wypłacane w równych comiesięcznych transzach. Fundacja może podjąć decyzję o przyznaniu wyższego stypendium wybranym uczestnikom, którzy spełniają podane przez Fundację kryteria, np. niski dochód na osobę w rodzinie.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex