Wczoraj odbyła się XII Sesja Rady Powiatu Ostrołęckiego

REKLAMA

Została zwołana na wniosek przedstawiciela zarządu powiatu Stanisława Kubła.

REKLAMA

Do projektu przystąpiły gminy Troszyn i Olszewo – Borki, które finansują w części zadania wspólne, czyli gminne i powiatowe.

Podczas sesji został zaprzysiężony nowy radny.  W ubiegłym tygodniu madnatu zrzekła się Małgorzata Krupska.

Informował Stefan Prusik, przewodniczący Rady Powiatu Ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT