Nie jesteśmy sami (zdjęcia)

REKLAMA


Integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi to główny cel przedsięwzięcia zatytułowanego  'Nie jesteśmy sami”, które 5 października zorganizowało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych.

Inicjatywa, już po raz siódmy, przybliżyła mieszkańcom naszego miasta, placówki, ośrodki i organizacje pozarządowe działające na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ośrodki szkolno-wychowawcze, szkoły i przedszkola z oddziałami integracyjnymi.

REKLAMA

Mówiła Justyna Orzoł, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych.

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}niesprawni{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT