Walka o zioło – Urząd Miasta nie pozostaje obojętny

REKLAMA

Stowarzyszenie Wolne Konopie dotarło do Ostrołęki. Jest to inicjatywa społeczna na rzecz racjonalnego wykorzystania konopi.  Organizacja skupia ludzi dobrej woli, którzy nie zgadzają się z obecnie prowadzoną w Polsce polityką narkotykową. Na Facebooku powstał regionalny fanpage na co zareagował już Urząd Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Drobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT