Nasze śmieci- nowa kampania Ministerstwa Środowiska

REKLAMA

Ruszyła kampania informacyjna Ministerstwa Środowiska promująca właściwe zachowania w postępowaniu z odpadami. Jej celem jest dostarczenie informacji na temat zmian w przepisach dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi oraz zwrócenie uwagi na korzyści płynące z właściwego postępowania ze śmieciami wytwarzanymi w naszych domach. Kampania ma związek ze zmianami prawodawstwa w zakresie zagospodarowywania odpadów przekazującego ten segment ochrony środowiska w ręce lokalnych samorządów.

REKLAMA

Więcej informacji na www.naszesmieci.pl

http://www.youtube.com/watch?v=8HffoTD1WAs

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT