Wakacyjna Szkoła Tenisa w powiecie ostrołęckim

REKLAMA

Od początku wakacji Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Ostrołęce, organizuje cztery bezpłatne szkolenia tenisa ziemnego dla dzieci z powiatu ostrołęckiego.

REKLAMA

Dwa z nich już się odbyły. O pierwszych zajęciach w Lelisie mówi Dariusz Terlikowski, prezes OST.

Prezes Terlikowski dodaje, że liczy na popularyzację tenisa w regionie oraz przedstawia kolejne terminy szkoleń.

Zajęcia w Lelisie, Olszewie – Borkach i Kadzidle są współfinansowane przez wojtów gmin. W Łysych wsparcia udzielili lokalni przedsiębiorcy.

Michał Winiarczyk

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT