Policjantka z Irlandii w Łomży

REKLAMA

Od wczoraj (19 lipca) w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży przebywa funkcjonariuszka z Irlandii. W trakcie stażu zapozna się z miastem i jego najbliższą okolicą, a podczas patrolu będzie obserwowała codzienną służbę policjantek i policjantów.

REKLAMA

Mówiła młodszy aspitrant Ewelina Szlesińska, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT