Wakacyjna przygoda młodych ekologów rozpoczęta

REKLAMA

 

REKLAMA

Trwa rajd rowerowy oraz spływ kajakowy organizowany w ramach letniego wypoczynku przez Stowarzyszenie Ekomena.

Projekty pn. 'Z inicjatywą do Młodzieży’ współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5-dniowy rajd rowerowy po Kurpiowszczyźnie rozpoczął się dzisiaj, mówi Bogdan Sokalski, kierownik przedsięwzięcia.


 

Spływ kajakowy natomiast odbędzie się na trasie Ciecior nad Pisą do Szarłatu.

W projekcie biorą udział mieszkańcy gmin: Troszyn, Olszewo-Borki, Goworowo, Lelis w wieku 11-19 lat.

Wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT