SPORTOWA NIEDZIELA BEZ UŻYWEK

REKLAMA

W niedzielę, 24 lipca na Boisku ORLIK w Nowej Wsi Zachodniej odbędzie się turniej 'Sportowa niedziela bez używek”.

REKLAMA

 


 

Jak poinformował Waldemar Pędzich, pomysłodawcą nazwy projektu ”Sportowa niedziela bez używek” był wójt gminy Olszewo – Borki Krzysztof Szewczyk.

Celem imprezy jest promocja i popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców gminy Olszewo-Borki i powiatu ostrołęckiego, integracja społeczności lokalnej, przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez organizację wolnego czasu i propagowanie zdrowego stylu życia.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT