W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci w ramach realizacji działań 'Bezpieczne ferie” uczestniczą w prelekcjach
i spotkaniach z dziećmi ucząc ich prawidłowych zachowań na drodze i podczas zabawy. Wczoraj byli
w Centrum Katolickim. Dziś natomiast policjanci odwiedzili spędzających aktywnie czas na stoku narciarskim w Rybnie.

REKLAMA

Mówi Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.  

Dziś natomiast łomżyńscy policjanci wybrali się z wizytą do Rybna, gdzie na stoku narciarskim zwracali uwagę na bezpieczeństwo podczas zjazdów. Przypominali też o konieczności korzystania z kasków ochronnych oraz kontrolowali trasę dojazdową do stoku – sprawdzając auta pod kątem przewożenia dzieci i bezpieczeństwo przewożonego ładunku /nart/.






Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT