Mniej pieniędzy na budowę małej sali kinowej

REKLAMA

Czy budowa małej sali kinowej w Ostrołęce przesunie się w czasie? Ratusz podkreśla, że z tej inwestycji nie zrezygnuje.

REKLAMA

W tegorocznym budżecie zapisano na ten cel 300 tys. zł. Już jutro radni rozparzą projekt uchwały o 'zmianach w budżecie na 2012 rok”, w tym  o wycofanie z planu wydatków 250 tys. zł z zapisanych 300 na małą salę kinową.

Inwestycja ma zostać zakończona do 2016 roku. Jej koszt wyceniono na 5 mln zł.

250 tys. zł zostanie przeznaczone na wkład własny samorządu, przy podjęciu starań o dotację na kolejną miejskią inwestycję.  

Poinformował Wojciech Drobiński, rzecznik Urzędu Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT