W sobotę VII Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów

REKLAMA

Już jutro (8 sierpnia) VII edycja Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Zawody zostaną rozegrane na boiskach plażowych przy moście im. Antoniego Madalińskiego.
W turnieju uczestniczyć będą drużyny 4-osobowe mieszane. Zawody rozegrane będą w dwóch kategoriach wiekowych: do i powyżej
19 roku życia.

REKLAMA

Zaprasza Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT