Radio Oko na 22. Otwartych Żeglarskich Mistrzostw Polski Dziennikarzy

REKLAMA

Załoga Wirtualnej Polski ze sternikiem Janem Kalińskim wygrała 22. Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Mikołajkach, które odbyły się w miniony weekend. Reprezentacja Radia Oko w składzie Beata Kamińska Juchniewicz, Leszek Kaczyński i sternik Marek Baczewski również spisała się bardzo dobrze wygrywając kończący regaty wyścig długodystansowy. O tym jak wypadliśmy w klasyfikacji ogólnej Leszek Kaczyński.

REKLAMA

W tegorocznych regatach wystartowało blisko 40 załóg. Komandorem zawodów był Jerzy Iwaszkiewicz.

Warto przypomnieć, że w 22-letniej historii regat  załoga Radia Oko sześciokrotnie wygrywała mistrzostwa i w sumie 10 razy stawała na podium.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT