W ręce ostrołęckiej policji wpadł włamywacz

REKLAMA

Daniel R. ma na swoim koncie również podpalnie. Trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ujęli ostrołęczanina wczoraj. Został zatrzymany w związku z podejrzeniem o  włamanie do jednego z nowo budowanych budynków na terenie Białobieli w gminie Lelis. Był nietrzeźwy, miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Mówił asp. Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT