Dobiega końca drugi etap modernizacji ostrołęckiego żłobka

REKLAMA

Oprócz samego budynku zmieni się też jego otoczenie.

REKLAMA

W pierwszym etapie wymieniono okna w salach, gdzie przebywają maluchy oraz w pomieszczeniach zaplecza. Wymieniono też piony instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz przebudowano klatki schodowe i ścianki działowe w części pomieszczeń. Wylano świeże posadzki, tynki i sufity.

Powstały nowe łazienki i zaplecze kuchenne. Część budynku, w którym znajduje się żłobek otrzymała też nową instalację centralnego ogrzewania. Obecne prace skoncentrowały się na termomodernizacji obiektu. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Wartość prac wykonanych w drugim etapie sięga 385 tysięcy złotych.

Fot. UM.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT