W ratuszu o planowanym strajku nauczycieli

REKLAMA

W środowe przedpołudnie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie zespołu ds. monitorowania sytuacji związanej z planowanym strajkiem nauczycieli z dyrektorami ostrołęckich szkół i przedszkoli.

REKLAMA

Foto.ostroleka.pl

W spotkaniu wzięli udział m.in. członkowie zespołu Aneta Gutowska-Grucelska, Sekretarz Miasta Ostrołęki, która pełni rolę przewodniczącej powołanego zespołu, Wojciech Merks, Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Ostrołęki, Piotr Liżewski – Komendant Straży Miejskiej w Ostrołęce, Anna Gocłowska – Dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki. W posiedzeniu uczestniczył także Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Celem spotkania było wypracowanie rozwiązań, które pozwolą zabezpieczyć prawidłową opiekę nad dziećmi i młodzieżą w przypadku podjęcia strajku przez nauczycieli w placówkach oświatowych w naszym mieście.

W spotkaniu uczestniczyli także Prezes Oddziału ZNP Robert Chorowicz i Przewodniczący Zarządu NSZZ „Solidarność” Aleksander Zawalich. Strony ustaliły, że kolejne spotkanie zostanie przeprowadzone w piątek, 5 kwietnia o godz. 14.00, tuż przed planowanym strajkiem nauczycieli.

Info.ostroleka.pl

W środowe przedpołudnie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie zespołu ds. monitorowania sytuacji związanej z planowanym strajkiem nauczycieli z dyrektorami ostrołęckich szkół i przedszkoli.
W spotkaniu wzięli udział m.in. członkowie zespołu Aneta Gutowska-Grucelska, Sekretarz Miasta Ostrołęki, która pełni rolę przewodniczącej powołanego zespołu, Wojciech Merks, Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Ostrołęki, Piotr Liżewski – Komendant Straży Miejskiej w Ostrołęce, Anna Gocłowska – Dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki. W posiedzeniu uczestniczył także Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.
Celem spotkania było wypracowanie rozwiązań, które pozwolą zabezpieczyć prawidłową opiekę nad dziećmi i młodzieżą w przypadku podjęcia strajku przez nauczycieli w placówkach oświatowych w naszym mieście.
W spotkaniu uczestniczyli także Prezes Oddziału ZNP Robert Chorowicz i Przewodniczący Zarządu NSZZ „Solidarność” Aleksander Zawalich. Strony ustaliły, że kolejne spotkanie zostanie przeprowadzone w piątek, 5 kwietnia o godz. 14.00, tuż przed planowanym strajkiem nauczycieli.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT