Puchar Mistrzostw Świata przyjechał do Ostrołęki. Można zrobić sobie z nim zdjęcie

REKLAMA

Przypomnijmy, że w finałowej walce po puchar Mistrzostw Świata, Polscy siatkarze pokonali w Turynie Brazylijczyków 3:0 (28:26, 25:20, 25:23). Tym samym obronili wywalczony cztery lata wcześniej tytuł!

REKLAMA

Jest to nie lada gratka dla każdego mieszkańca naszego regionu. Od 26 do 28 marca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, każdy może podziwiać trofeum i zrobić sobie zdjęcie. Do miasta „sprowadził” go radny Andrzej Jaskólski z komitetu Ostrołęka dla Wszystkich.

Zobaczcie wideo (PUCHAR)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT