W parku miejskim w Ostrołęce oficjalnie odebrano dziś od wykonawcy skatepark

REKLAMA

Niewątpliwie będzie on atrakcją, która zachęci młodych ostrołęczan do aktywnego spędzania wolnego czasu.

REKLAMA

Plac dla 'deskorolkowców” ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Dodatkowo zamontowano także sześć kolejnych urządzeń fitness tzw. siłownie pod chmurką. Całkowity koszt inwestycji to 203 tys. złotych.

fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT