3 sierpnia 1990 roku podjęto decyzję o wprowadzeniu lekcji religii do szkół

REKLAMA

Dzisiaj mija 21 lat odkąd religia wróciła do szkolnych sal.

REKLAMA

Od 2007 r. przedmiot ten ma wpływ na średnią ocen i może być przyczyną nie zdania do następnej klasy.

Do dziś temat religii prowokuje dyskusje społeczne.  

Zapytaliśmy mieszkańców Ostrołęki czy pamiętają czasy, kiedy nauczano jej w parafialnych salach.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT