W nowy rok na sportowo

REKLAMA

Ponad 40 osób wzięło udział w noworocznym spacerze zorganizowanym przez Stowarzyszenie Ekomena. Po raz pierwszy do sympatyków pieszych wędrówek dołączyła grupa blisko 10 rowerzystów z Ostrołęka Cycling Team.

REKLAMA

Mówił Bogdan Sokaliski, wiceprezes Stowarzyszenia Ekomena.

Noworoczny spacer zakończyła wspólna biesiada przy ognisku. Ostrołęczanie gorącą herbatą wznieśli toast za pomyślność w 2012 roku.

Wśród wielu inicjatyw podejmowanych przez ekologów można wymienić m.in. organizację imprez promujących  ochronę środowiska, rajdy rowerowe i spływy kajakowe.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT